Detail článku

Slavkovský duatlon Zatímco na horách a v horských oblastech se bojovalo se sněhovou kalamitou, ve Slavkově se tuto sobotu (17.10.) bojovalo o prvenství v duatlonu.

Za sychravého počasí se na start postavilo asi o třetinu méně plavců než minulý týden na MČR, ale na výkonech plavců to rozhodně neubralo. Vodu zkusila dokonce i šéfka zimních plavců Kamila Svobodová, která si v 10 stupňové vodě zaplavala pětistovečku.

Kategorii dorostenců s přehledem vyhráli Jaroslav Zaoral a Kristýna Diatková, dospěláky Vašek Mihola a Bára Pálková. V Mastersech A si vítězství vychutnali Vlastík Zaoral s Lenkou Pacákovou, Masters B Víťa Frank a na trati jediná Zuzka Kouřilová. Masters C měli vítěze v podobě Ríši Haana a Vlasty Čudanové. Nejstarší kategorii Masters D plavali jen pánové a prvenství si odvezl do Prostějova Bob Pácl.

Medailově opět zvítězil Fides před druhým Přerovem. Na tretím místě došlo ke změne, protože polovina z přihlášených I.PKO zůstala doma pod peřinou a nepřijeli obhajovat. Vystřídala je tak jiná Praha, tentokrát Lední medvědi.

Příští týden si dáme volno (někteří možná setrvačností pojednou do Slavkova) a za 14 dní se plave Přerov a také první kilák v sezóně.


Written By: Kamila Svobodová
Date Posted: 31.1.2010
Number of Views: 4595


Komentáře
Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni.

Návrat
);