Detail článku

Nový informační systém ČSPS


Upozornění vedoucím oddílů a klubů DZP


Český svaz plaveckých sportů postupně přechází se všemi aplikačními weby pod novou doménu www.czechswimming.cz (hlavní web). Letos se postupně ukončuje užívání webu Statistikaplavani.cz. V předchozích letech "Statistika" sloužila k registraci oddílů a členů, sledování povinných zdravotních prohlídek, vkládání soutěží a k přihlašování na ně. On-line přihlášky na webu "Statistika" končí. V nadcházející sezóně už zimní plavce touto cestou na závody nezaregistrujete.

Do užívání byl dán nový informační systém ČSPS (IS), do kterého se přihlásíte přes následující adresu is.czechswimming.cz, na hlavním webu je to odkaz v menu vpravo nahoře "IS ČSPS / Klubová zóna". Na novém IS dodavatelé stále pracují, přidávají se další funkčnosti a lze očekávat i nějaké počáteční obtíže.

Změnilo se přihlašování na soutěže, tedy i zimního plavání. Přihlášky On-line budou fungovat již přes nový IS. Zkontrolujte si proto nebo co nejdříve vyřiďte nová přístupová práva. Kontaktní osobou pro zřizování přístupů je Jan Bažil, mail viz sekretariát svazu.

Veřejnou část IS lze sledovat na subdoméně vysledky.czechswimming.cz, na hlavním webu je to odkaz v menu vpravo nahoře "IS ČSPS / Výsledkový servis".

Poznámky na závěr:

  • Sekce DZP předpokládá, že již přihlášky na Punkvu 7.10.2018 budou realizovány pouze přes nový IS.
  • Tak jako v minulé sezóně platí, že úspěšné přihlášení plavce na soutěž je podmíněno platnou zdravotní prohlídkou, zadanou do systému nebo prokázanou při prezenci před startem.

Za sekci DZP 15.9.2018
Michal Moravec


Written By: Michal Moravec
Date Posted: 15.9.2018
Number of Views: 1533


Komentáře
Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni.

Návrat
);