Detail článku

Pojďme si (za)hrát do ledové vody (aktualizace 19.2.)Vážení a milí plavci z ledové vody. Rádi bychom Vás informovali o připravovaném projektu, jehož součástí byste byli a jehož vznik tak sami významně podpořili.

Renomovaný filmový režisér Bohdan Sláma v těchto chvílích intenzivně připravuje svůj nový celovečerní hraný film s názvem „Bába z ledu“. Hlavní role v něm ztvární slovenská herečka Zuzana Kronerová a český herec Pavel Nový.

Oba se již v posledních měsících soustavně věnují otužování a plavání v ledové vodě. Jedním z hlavních motivů připravovaného filmu je tedy otužování a zobrazení světa lidí, kteří propadli této vášni a stylu života. V rámci natáčení filmu, které bude probíhat v období leden až březen 2016, chceme zcela přirozeně oslovit vaše členy a plavce k vzájemné a úzké spolupráci. Jedná se tedy o natáčení s vámi a s profesionálními herci pro scény, které se ve filmu budou odehrávat v ledové vodě.
 


Pro film budeme znovu pořádat „filmové závody“ v Plzni na Boleváku a v Hradci Králové. Jde o natáčení, ne o skutečný závod v reálném čase a proto jsou tyto závody rozloženy do dvou dnů. Vaše účinkování na natáčení filmu bude finančně honorováno (pro účinkující ve vodě bude činit honorář 1.200,- Kč za natáčecí den, produkce navíc hradí catering a ubytování pro přespolní). V případě, že by se vaši příbuzní, známí, kamarádi měli také chuť zúčastnit se tohoto projektu, hledáme také „diváky pro závody“, kde honorář za natáčecí den je 700,- Kč.
 


Zde uvádíme závazné termíny a počty potřebných účinkujících pro natáčecí dny (nutné je zúčastnit se vždy minimálně celého dvoudenního natáčení v daném městě):

Filmové závody - Plzeň „Bolevák“ - Sobota 30.1., Neděle 31.1.
(Nutná rezerva – Pondělí 1.2. pouze pokud by se něco zvrtlo.)
cca 40 otužilců

Filmové závody - Hradec Králové - Neděle 21.2., Pondělí 22.2.
(Nutná rezerva - Úterý 23.2. pouze pokud by se něco zvrtlo.)
cca 60 otužilců

Obracejte se na nás prosím na tuto emailovou adresu otuzilci_film@centrum.cz / slovy: otuzilci(podtržítko)film(zavináč)centrum.cz - bez závorek a diakritiky (podtržítko na běžné české klávesnici vykouzlíte pomocí kláves pravý shift a té hned vedle vlevo). Jejím prostřednictvím budeme odpovídat na Vaše dotazy a registrovat přihlášené osoby. Uvádíme rovněž kontaktní telefon pro bližší informace o dalších podrobnostech k projektu: Tomáš Pilát – (774 711 400 - je zprovozněno - volejte nejlépe odpoledne do 20:00).


FORMÁT ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY:
JMÉNO / PŘÍJMENÍ / VĚK / MĚSTO / ODDÍL / TELEFONNÍ SPOJENÍ / TERMÍNY, KDY SE ZÚČASTNÍM /

Pokud je to možné, vy otužilci, kteří budete plavat ve vodě (ne diváci) připojte prosím 2 vaše fotografie (portrét a postava – může i nemusí být v plavkách). Také uveďte, jakou trať a jakým stylem obvykle na soutěžích plavete.

 

O účinkování ve filmu, jako plavci i jako diváci v Plzni, a jako plavci v Hradci Králové, bude definitivně rozhodnuto v pátek 22. ledna. Účinkujícím bude rozhodnutí potvrzeno obratem e-mailem, případně sms. Zájemci o účast v komparsu jako diváci v Hradci Králové - tj. na dny 21. a 22. února, se stále ještě (do neděle) mohou hlásit na mailu  otuzilci_film@centrum.cz .

Děkujeme a těšíme se na vzájemnou spolupráci.
 

Za tvůrce připravovaného filmu Radim Filipec, druhý režisér.

--- --- --- 19. února 2016

Pro otužilce i diváky, kteří se mají v Hradci v neděli a v pondělí zúčastnit natáčení  v komparsu, byly sepsány instrukce (kam a kdy přijet, jak se obléci a chovat během akce - drobné opravy z 20. 2.). Řiďte se jimi, prosím. Teplotu vody v Labi předpokládáme kolem 3°C; vzduch bude podle předpovědi pravděpodobně podstatně teplejší - ale bez ohledu na to se oblečte teple! Od vody jde chlad a když u ní strávíte hodiny skoro bez pohybu, prochladnete.

Obrázek ze závěrečného vyhlašování v Plzni (Bolevecký rybník, 31. ledna):

 

 

--- --- --- 28. ledna 2016

Pro otužilce i diváky, kteří se mají v Plzni během víkendu zúčastnit natáčení  v komparsu, byly sepsány instrukce (kam a kdy přijet, jak se obléci a chovat během akce). Řiďte se jimi, prosím.

V Praze Braníku proběhly první natáčecí dny. Informace o tom proběhla v médiích (viz reportáž ČT), kromě hlavních protagonistů se zúčastnilo okolo dvaceti otužilců. Část z nich je zachycena na fotografii z neděle 24. ledna.

 

--- --- --- 25. ledna 2016

Milí otužilci,

rád bych se omluvil za průtahy při zpracovávání přihlášek pro komparz. Je to poměrně komplikovaný proces, při kterém se hledá nejlepší řešení. Prioritou je pro nás vyřešit Plzeňské závody. To by se mělo podařit zítra. Hradecké závody by měly být vyřešeny ve středu. Ti  z vás, co se hlásili na oba závody, se výsledek dozví pravděpodobně zítra nebo taktéž do středy.

Velmi děkuji za trpělivost.

Tomáš Pilát - asistent


Written By: Administrator Account
Date Posted: 15.1.2016
Number of Views: 6275


Komentáře
Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni.

Návrat
);