Detail článku

Úspěšný vstup POLAR CUPu na zimní plaveckou arénu - ZábřehZábřežští zimní plavci se po dvou letech čekání konečně dočkali svého POLAR CUPu, který se konal 8.března 2014 v rekreační oblasti Bozeňova nedaleko Zábřeha. Měsíce příprav, které byly vyplněny sháněním finančních prostředků, materiálním zajištěním, jednáními se sponzory, školením a zácvikem rozhodčích nakonec vyvrcholily samotným závodem na Bozeňovské přehradě, která je ideální rekreační oblastí pro celoroční aktivity.

 

Nervozita nás pořadatelů byla značná, protože jsme chtěli pro peleton zimních plavců připravit co nejlepší podmínky nejen k plavání, ale zejména také dobré a teplé zázemí. To vše se snad podařilo díky partnerovi soutěže firmě Koliba s.r.o., která nám vyšla vstříc a poskytla nám kvalitní zázemí pro přípravu a průběh soutěže. Na trať 750, 500, 250 a 100 metrů se vydalo celkem 87 plavců z 15 klubů.

 

diváci na okraji přehrady Na Jahodné / z vyhlášení výsledků - muži 750m
 

 

Vítězové na trati 750m byli Roman Křupka a Magda Okurková, na trati 500m se vítězi stali Pavel Kučera ml. a Veronika Krejčí, na trati 250m si vítězné poháry odvezli Jan Slabý a Klára Šnoplová. K radosti z dobře uspořádaných závodů přispělo i to, že celkem 5 pohárů za podiová umístění zůstalo „doma“.

Celkovou výbornou atmosféru závodů podtrhlo i krásné slunečné počasí, a tak nezbývá než poděkovat organizátorům z PK Zábřeh za úspěšný vstup na scénu zimního plavání, poděkovat všem plavcům, kteří nás přijeli povzbudit svými sportovními výkony, poděkovat veřejnosti za návštěvu, poděkovat sponzorům i rekreačnímu středisku Bozeňov za výborné zázemí a těšit na 2. ročník POLAR CUPu.

 

Nevšední a originální fotografie z průběhu závodu najdete na rajčeti. Pro web zimni-plavani.info za PK Zábřeh napsal B. Molek.

 


Written By: SuperUser Account
Date Posted: 11.3.2014
Number of Views: 3129


Komentáře
Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni.

Návrat
);