Detail článku

PROBLÉM s přihláškami On-line na soutěže ZP


Upozornění vedoucím oddílů a klubů DZP.


Týká se všech klubů a oddílů, které mají aktivní zimní plavce. Při přihlašování na soutěž ZP způsobila změna přihlašování zneviditelnění větší části členů a tím zdánlivé znemožnění přihlásit je. Situace souvisí s požadavkem, aby se při přihlašování plavců na soutěž nabízeli pouze ti, kteří vykonávají daný sport aktivně. Změna se projevila po 20. lednu 2019. Následující text obsahuje návod, jak postupovat.

Příčina: Většina členů klubů DZP má ve svém profilu jen sport dálkové plavání. To bylo způsobeno loňským natažením členské základny ze starého serveru Registrací do nového informačního systému ČSPS, kde zimní plavání nebylo možné uložit, ale kde to nevadilo.

Jak může postupovat administrátor klubu, co může udělat ?

Rychlé řešení: Na stránce Přihlášky k soutěži nad seznamem členů může kliknutím pokaždé zrušit filtr "Jen členové s registrovaným sportem". Tím se zobrazí seznam všech členů klubu.

Lepší řešení: Každému požadovanému plavci v jeho profilu nastavit správné druhy sportů, které plavec aktivně provozuje. Tzn. zimním plavcům doplnit druh sportu Zimní plavání, aby se v seznamu registrovaný členů u jejich jmen objevila ikona zimního plavání. Potom se budou tito plavci nabízet při přihlašování přímo a naopak se odfiltrují ti členové, kteří tento druh sportu nevykonávají. Postup je popsán v přiloženém návodu.

Brno 26. ledna 2019, za STK ZP Michal Moravec


Written By: Michal Moravec
Date Posted: 26.1.2019
Number of Views: 615


Komentáře
Pro vložení komentáře musíte být přihlášeni.

Návrat
);